українська  |  русский

Основні програмні проекти

Створено оболонку серверу методичних матеріалів iнституту

   Враховуючи спрямування на збiльшення питомої ваги самостiйної роботи студентiв а також необхiднiсть впровадження рiзних форм дистанцiйної освiти створено оболонки серверу методичних матеріалів iнституту та перетворено його у Web-сервер. Сервер працює в локальнiй мережi за адресою www.learnsystem.intra.net та планується його робота у вiддаленiй мережi. Ведеться робота по його наповненню методичними матерiалами, та постійному оновленню.
Сервер надає засоби розподілу прав доступу та забезпечує захист від несанкціонованого копіювання. 

 

Розроблено оболонку електронних пiдручникiв (посібників)

  Створено декiлька посiбникiв з рiзних дисциплiн, якi викладаються в iнститутi. Їх перелiк постiйно зростає.

 

Розроблено програмне забезпечення "Абiтуриєнт ".

  Це програмне забезпечення дало можливiсть отримувати всi необхiднi звiти по роботi приймальної комiсiї.

Впроваджується "Інформаційно - аналітична система" "Університет" ".

  В рамках договору між Харківським національним університетом радіоелектроніки (ХНУРЕ) та ЧТЕІ КНТЕУ впроваджується 1 черга інформаційно-аналітичної системи "Університет" з метою автоматизації діяльності інституту.

Розроблено програмне забезпечення для формування виписок до дипломiв, "Оплата за навчання"

 

Програма розвитку бiблiотечно-iнформацiйного обслуговування

    Електронний веб-каталог
       Бiблiотечний сервер iнституту надає доступ до каталогу книжкових видань та до бази перiодичних видань i статтей i працює в локальнiй мережi за адресою www.lib.intra.net. База наповнюється працiвниками бiблiотеки.

    Електронний каталог в локальній мережі
        Також в локальній мережі інституту працює пошуковий клієнт електронного каталогу у вигляді окремого додатку. Його перевагами є більша зручність роботи порівняно з веб-каталогом, більша швидкодія та можливість зберегти отриманий перелік видань у форматі TXT або XLS.

    Програма бібліотекаря
       Працівники бібліотеки наповнюють базу періодичних та книжкових видань за допомогою окремого програмного засобу, створеного в ЦІТ. Програма “SLIB” працює за клієнт-серверною технологією і оновлює спільну для всіх бібліотечних проектів базу даних. З її допомогою виконуються всі дії з електронним каталогом, отримуються деякі звіти, специфічні для бібліотекарської справи.

    Програма обліку книговидачі (викладачі)
       Реалізовано програму для обліку книг на руках викладачів. Робота програма побудована за принципом замовлень – видачі конкретних екземплярів книг конкретній людині з фіксацією часу операції. Повернення відбувається подібним чином, можливе повернення замовлення по частинах. Історія замовлень зберігається.
       На основі отриманих даних програма може нагадувати про закінчення терміну повернення із видачею звіта з прізвищами та книгами на руках. Також в арсеналі програми звіти наступного призначення:
      -книги у викладача;
      -боржники;
      -в кого книга;
      -в кого 2 і більше екземплярів однієї книги;
      –всі книги на руках.

    ЧТЕI став учасником Консорцiуму бiблiотек-користувачiв електронних журналiв за проектом INTAS"Електронна наукова iнформацiя для бiблiотек и наукових органiзацiй". Ми маємо БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до наукових повнотекстових електронних журналiв (бiльше 650 назв) з природничих та гуманiтарних дисциплiн з усiх комп'ютерiв локальної мережi iнституту.

    З комп'ютерів локальної мережі доступні електронні повнотекстові журнали: Видавництва “Springer” Адреса для доступу:www.springerlink.comМіжнародного об’єднання видавництв в галузі науки, медицини та технологій “Blackwell Publishing” Адреса для доступу: www.blackwellpublishing.com

Постiйно зростає фонд лiцензованого програмного забезпечення для навчального процесу.