Життєве кредо: Дорога в 1000кілометрів починається з одного кроку (Лао-Дзи).

Захоплення: фотографія, рибалка, активні види відпочинку разом із сім'єю. Вільний час присвячую вивченню програмного та апаратного забезпечення персонального комп'ютера.

E-mail:

Наукові інтереси пов'язані з інформаційними системами та інформаційними технологіями в економіці, побудовою та аналізом баз та сховищ даних, технологіями побудови системи дистанційного інтерактивного навчання. Постійно займається розробкою навчально-методичного забезпечення, має понад 40 наукових праць та науково-методичних посібників серед яких один з грифом МНОУ.

Викладає дисципліни: “Університетська освіта”, ”Комп’ютерні мережі та КТ”, ”Основи web-дизайну”, ”Економічна інформатика”, ”Інтернет в бізнесі”, ”Інструментарні засоби розробки інтернет-додатків”. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів, курсових та магістерських робіт.

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри. Декан обліково-фінансового факультету ЧТЕІ КНТЕУ. Керує науково-дослідною темою "Використання Internet-технологій в економіці". Приймає участь у виконанні міжвузівської науково-дослідної тематики "Дослідження та побудова інформаційної системи диспансеризації хворих", закінчив роботу над навчальним посібником "Інформатика та КТ: MS Word для самостійної роботи" та подав у 2006 році до друку. Опублікував 3 наукових статті.

Гімчинський Олександр Георгійович

Адреса: 58000, м. Чернівці,
Центральна площа 7, к. 202;
тел.: 52-21-12