Головна    
№5 2007 №3-4 2007 №2 2007 Архів
Форум
Студентські "перли" на chtei.cv.ua/forum

     Не один рік існує офіційний web-портал Чернівецького торговельно-економічного інституту. Нещодавно під керівництвом програмістів закладу студентами-кібернетиками було розроблено та відкрито для користування форум, де всі охочі можуть обговорити актуальні теми інститутського життя.
     Розробкою сайту займалася працівник Центру інформаційних технологій Наталія Данелюк. Майже рік технічною роботою займається студент 5 курсу Павло Іващенко.
     На сайті ЧТЕІ можна знайти інформацію про факультети, кафедри, бібліотеку, центр інформаційних технологій, центр розвитку кар'єри, проблемну лабораторію дистанційного навчання, науково-дослідну роботу, навчальний процес, новини, спорт. Особливим і визначним для деяких людей є розділ сайту "Золота книга випускника". Тут представлені імена найкращих випускників ЧТЕІ з 2004 року, які є гордістю інституту.
     З дуже малою періодичністю на web-порталі оновлюється інформація у розділі "Новини". Від березня перше оновлення датовано груднем. Ще до 4 грудня "висіла" інформація-анонс про конференції, які проводилися в березні-травні цього року. Подавати матеріали мають кафедри, деканати, навчальна частина.
     На сайті постійно проводиться опитування відвідувачів на різні теми. Там одразу ж можна побачити їх результати.
     З середини жовтня "введено в експлуатацію" форум, присвячений навчанню, відпочинку, пошуку та обміну навчальними матеріалами і просто спілкуванню. Зараз для обговорення представлено п'ятдесят одну тему. Їх кількість постійно зростає.
     На форумі народ дедалі активніше почав обговорювати, здавалось би, не дуже актуальні, щоденні, "виробничі" питання, обмінюватися корисною інформацією. Зараз зареєстровано всього сорок п'ять учасників (на момент підготовки матеріалу - ред.).
     Невтішним є той факт, що багато хто зі студентів навіть не здогадується про існування сайту. Наприклад, учасник форуму під ніком Анрі: "Я дізнався про цей сайт з оголошення, що висіло в 2 корпусі. Так, я ніколи і не підозрював, що наш інститут має і сайт, і форум. Але маленькі листівки сайт ніколи не популяризують, бо багато студентів просто не звертають на них увагу!!!"
     Учасники форуму часом "підкидають" гарні ідеї щодо підвищення рівня соціально-культурного та навчального векторів розвитку інституту, які варто взяти до уваги адміністрації інституту та викладачам. На форумі навіть ведуться запеклі дискусії з різних питань.
     Нерідко форумчани розповідають про цікаві пригоди, секрети успішних здач сесії... Рома: "Коли студенти їдять, то конспекти й книжки закривають, щоб знання не проїсти. "Шара" на сміття клює відмінно. З кінця коридору намітають сміття у відкриту заліковку, що лежить на підлозі. Таким чином, студенти й ловлять "шару"!!!" Можливо варто спробувати. А раптом вийде?..


№9 22 грудня 2006

Свідоцтво про державну реєстрацію - ЧЦ №236


Засновник - Чернівецький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету

Точка зору авторів публікацій не завжди співпадає з точкою зору редакції.Головний редактор - Микола Антофійчук

Технічний редактор - Денис Татарчук

Коректор - Неля Колодницька

Голова редколегії - Надія Георгіяну
Адреса редакції:

Україіна, 58000, м.Чернівці,
Центральна площа, 7
Тел.: 52-21-22
 

Хто і скільки курить?
Плагіат дешевший за "антиплагіат"
"Тепер Вроцлав"
"Вона жила, як у прискореній плівці"
Коротко
Чи будемо мати стандартизований додаток до нашого диплома?
Театр починається з...
Про нас пишуть...
На хлопський розум: Ануїтет
Традиційна рубрика "Наш персонаж"
Ч Т Е І спортивний