Головна    
№5 2007 №3-4 2007 №2 2007 Архів
Знайомтесь
Наш персонаж

     У традиційній рубриці "Сходинки" знайомлять Вас з тими, чия робота спрямована на розвиток інституту, кого Ви, можливо, знаєте тільки в обличчя...
     Ольга Іванівна Брухович
     "Любити життя і людей, які тебе оточують" - з таким девізом крокує по життю бухгалтер першої категорії та одночасно студентка заочного відділення ЧТЕІ (за спеціальністю "Фінанси") - Ольга Брухович. В інституті вона працює протягом двох років. За цей час змогла проявити себе і як креативна особистість, і як невід'ємна часточка колективу.
     Візитною карткою Ольги є її посмішка. Вона така чарівна і привітна, що спілкуючись з нею, забуваєш про всі стереотипи про суворого та непохитого бухгалтера. Ну просто як пухнастий домашній улюбленець Ольги - кіт Том. Недарма ж кажуть, що кішечки схожі на своїх господарів (чи то господарі на них?).
     У житті Ольга - оптиміст і своїм позитивом намагається наділити всіх оточуючих. А щаслива вона тоді, коли є цілі і бажання їх досягти, коли є мрії і сили їх втілювати в життя, коли поруч з нею рідні та близькі, яким може приділити належну увагу. Коли є що і для кого робити, коли тебе розуміють і сприймають тебе такою, яка ти є.
     Як і належить молодим та красивим, чаша її серця по вінця заповнена коханням. "У мене є кохана людина, яку я вважаю своїм справжнім другом і яку я дуже-дуже, сильно-сильно кохаю" - з блиском в очах розповідає Ольга.
     Не дивно, що у такої щирої людини, як наша героїня, чимало знайомих і до всіх вона ставиться з неабиякою прихильністю. А от справжніх друзів небагато, переважно це люди, перевірені часом, на яких можна покластися, люди, які цінують і розуміють друга. Саме з такими людьми Ольга полюбляє проводити свій вільний час.
     Ольга справжня мрійниця, однак дещо з професійно-прагматичним підходом. Від життя вона прагне найбільшого і лише найкращим чином! І вона обов'язково отримає все, що забажає, адже мрії збуваються!
     Знак зодіаку: Діва, Тигр.
      Улюблений колір: Мені подобаються всі кольори та їх відтінки, кожен з яких відображає мій настрій.
      Улюблений стиль одягу: Надаю перевагу класичному стилю.
      Ким ти хотіла стати в дитинстві? У дитинстві я хотіла стати однією з героїнь казок. Казки називати не буду (сміється).
      Ідеальний чоловік для тебе - це… Мужній, надійний, впевнений в собі, щирий, добрий, розумний… Ідеальний чоловік - це той, який вважає тебе ідеальною жінкою!
      Улюблене свято: Люблю всі свята без винятку, вони чудові! Обожнюю отримувати і дарувати подарунки!
      Країна, яку б хотіла відвідати? Хотілося б побувати у кожній з країн. Але найбільше - здійснити подорож до "міста закоханих" - Парижу та одного з найромантичніших міст - Венеції!


      Софія Михайлівна Юрій
      Викладач кафедри "Фінанси", працює в ЧТЕІ КНТЕУ з 2001 року. Є куратором V курсу денної форми навчання, спеціальності 7050104 "Фінанси". Зараз працює над дисертацією "Формування обласного капіталу в ринкових умовах".
      Дуже віддана своїй роботі і через це у неї практично немає вільного часу. Але коли він з'являється, то любить читати, подорожувати або просто прогулюватися. Мріє відвідати всі країни Азії та Європи.
      Свою роботу любить за постійне самовдосконалення, спілкування з людьми, особливо - студентами. За її словами, завжди коли знайомиться з новою групою, трохи хвилюється. Працювати зі студентами завжди цікаво, вона не тільки їх вчить знати свої предмети, але й сама багато чому навчається у них. Студенти її люблять і поважають, оскільки вона дуже вміло і доступно викладає свої дисципліни.
      На запитання, яким принципом ви керуєтесь у житті, відповіла, що такого немає. Але дуже подобається вислів "Пам'ятати про минуле, жити в теперішньому, думати про майбутнє."
      Улюблена музика: класична та сучасна (але не всі пісні, а тільки ті, в яких є зміст)
      Фільм, який ніколи не набридає дивитись - "Віднесені вітром"
      Улюблений письменник: П. Коельо
      З якою погодою ви себе асоціюєте: тепла осінь
      Якщо би у вас було обмаль вільного часу, чим би ви займались: читала, пішла би повторно на курси іноземних мов та, можливо, отримала ще одну вищу освіту.

Персонажів шукали
Тетяна КОЛОМІЙЧУК
Олександра ЧЕКМЕНЬОВА,
фотографував Олександр КОВАЛЬЧУК.№9 22 грудня 2006

Свідоцтво про державну реєстрацію - ЧЦ №236


Засновник - Чернівецький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету

Точка зору авторів публікацій не завжди співпадає з точкою зору редакції.Головний редактор - Микола Антофійчук

Технічний редактор - Денис Татарчук

Коректор - Неля Колодницька

Голова редколегії - Надія Георгіяну
Адреса редакції:

Україіна, 58000, м.Чернівці,
Центральна площа, 7
Тел.: 52-21-22
 

Хто і скільки курить?
Плагіат дешевший за "антиплагіат"
Спільний проект науковців ЧТЕІ з лікарями-онкологами
Студентські "перли" на chtei.cv.ua/forum
Вітання!!!
"Студенти у вільному підприємництві"
Театр починається з...
Про нас пишуть...
На хлопський розум: Ануїтет
"Тепер Вроцлав"
Ч Т Е І спортивний