Головна    
№5 2007 №3-4 2007 №2 2007 Архів
Дипломи

Чи будемо мати стандартизований
додаток до нашого
диплома?

   При переході на Болонську систему навчання всі стандарти національної системи освіти перевертаються майже з ніг на голову. Однією із вимог, що ставить до своїх партнерів європейський освітній простір, є запровадження єдиного додатка до диплома.
   Сьогодні в нашому інституті повним ходом іде підготовка студентів за Болонською системою, як її ласкаво називають студенти "болонкою", або ще "спагеті під соусом Bolognese". Остання назва вказує на заплутаність Болонської системи. Низка проблем, які постали перед вищими школами Європи у зв'язку з реалізацією положень Болонської декларації, висвітлено у "Чорній книзі Болонського процесу" (The Black Book of the Bologna Process), виданій об'єднанням студентських організації в Європі ESIB цього року.

Далі...

Безсесійний контроль

"Автомати" повертаються?

Не пройшло і року, а інститутом вже не просто ширяться чутки, а розгортаються дебати з приводу повернення "автоматів" у систему здачі сесії. Так, розгублені не лише студенти, але викладачі. Щоб хоч якось розібратись у тому, що несе нова система оцінювання, "Сходинки" вирішили дізнатися докладніше.

Далі...

Student In Free Enterprise

"Студенти у вільному підприємництві"

SIFE (Students In Free Enterprise) - це некомерційна організація, що надає студентам можливість реалізувати програми навчання з вільного підприємництва для населення свого міста, району чи області.
SIFE була заснована у США та існує вже понад чверть століття. У 2000 році команди SIFE були створені та працювали у 700 університетах та коледжах США, а також у 13 інших країнах.

Далі...

Студент, не прогав момент!

Перший Буковинський студентський фестиваль реклами

У середині березня наступного року на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту планується провести Перший Буковинський студентський фестиваль реклами, організаторами якого з боку інституту є викладачі кафедри маркетингу та комерційної діяльності. Метою проведення фестивалю є надання можливості студентам презентувати свої доробки та застосування їх у практичній діяльності...

Далі...

№9 22 грудня 2006

Свідоцтво про державну реєстрацію - ЧЦ №236


Засновник - Чернівецький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету

Точка зору авторів публікацій не завжди співпадає з точкою зору редакції.Головний редактор - Микола Антофійчук

Технічний редактор - Денис Татарчук

Коректор - Неля Колодницька

Голова редколегії - Надія Георгіяну
Адреса редакції:

Україіна, 58000, м.Чернівці,
Центральна площа, 7
Тел.: 52-21-22
 

Хто і скільки курить?
Плагіат дешевший за "антиплагіат"
Спільний проект науковців ЧТЕІ з лікарями-онкологами
Студентські "перли" на chtei.cv.ua/forum
"Тепер Вроцлав"
"Вона жила, як у прискореній плівці"
Театр починається з...
Про нас пишуть...
На хлопський розум: Ануїтет
Традиційна рубрика "Наш персонаж"
Ч Т Е І спортивний